ניקוי חלונות בגובה

ניווט מהיר

בניינים ומגדלים בישראל מתהדרים פעמים רבות בקירות מסך מזכוכית ובחלונות זכוכית גדולים, הדורשים תחזוקה וניקוי תמידיים על מנת לשמור על מראה מטופח ואסתטי. מה חשוב לדעת על ניקוי חלונות, ובפרט על ניקוי חלונות בגובה? ריכזנו טיפים חשובים למי שרוצה לראות צלול דרך החלון

ניקיון כשלעצמו הוא אולי עניין מייגע, אך יחסית פשוט לפתרון. את הרצפות, החללים והשירותים – צריך בעיקר להקפיד לנקות בצורה יעילה ויסודית. לעומת ניקיון פנים הבניין, ניקיון הבניין מבחוץ, לרבות ניקוי חלונות בגובה, יכול להיות עניין מורכב בהרבה, שדורש עובדים מיומנים וציוד מקצועי, בשל היבטי בטיחות בסיסיים. חברת צלול מבצעת ניקוי חלונות מקצועי הנעשה בצורה מסודרת ובטוחה.

ניקוי חלונות מקצועי – מדוע הוא כל כך חשוב?

חלונות גורדי השחקים, בניגוד לחלונות בבית מגורים, עשויים פעמים רבות מחומרים אחרים הדורשים טיפול נאות שלא כל אחד יודע לבצע. חשוב לשמור עליהם נקיים גם על מנת שנוכל, כמובן, לראות דרכם, אבל גם משום שניקיון בחומרים הנכונים שומר על אורך חייהם של החלונות ושל החומרים מהם הם עשויים. הכלל הזה תופס על ניקוי חלונות בכלל ועל ניקוי חלונות בגובה בפרט. לכן חשוב לבחור חברה, כמו חברת צלול, המקפידה לנקות בחומרים המתאימים לחלונות בניינים ומגדלים.

ניקוי חלונות בגובה – איך עושים את זה נכון?

ניקוי חלונות בגובה בקומות העליונות חייב להתבצע עם ציוד בטיחות מתאים. העובדים שמגיעים לנקות את החלונות נדרשים ללבוש רתמה ששומרת על בטיחותם בגובה, שכן נפילה מקומות גבוהות עלולה להסתיים באסון. בחברת צלול אנחנו מקפידים במיוחד על בטיחות העובדים שלנו, ובהתאם לכך דואגים להם לציוד הבטיחותי והמתקדם ביותר שנבדק בתדירות גבוהה על מנת לוודא שאינו מתבלה.

ניקוי חלונות בסנפלינג – אל תנסו את זה בבית

כמעט מיותר לציין, אבל גם אם את שירותי הניקיון הרגילים בחברה או בארגון שלכם, כמו ניקיון השירותים או המטבחון, אתם מנהלים בתורנות בין העובדים, את ניקוי החלונות בגובה בשום אופן לא ניתן לעשות באופן כזה. ניקוי חלונות בגובה באמצעות רתמה צריך להיעשות על ידי עובדים מיומנים שהוכשרו לכך, אחרת התוצאות עלולות להיות הרות אסון. אל תחסכו על שירותי ניקיון של חלונות גבוהים, במיוחד אם אתם נמצאים בבניין רב קומות או מגדל.ניקוי חלונות בגובה

עלות שירות של ניקיון חלונות בגובה

כפי שכבר הבנתם, ניקוי חלונות בגובה אינו עניין פשוט, והוא דורש ציוד מתאים והכשרת העובדים העוסקים בכך. יחד עם זאת, ברור שעבור הארגון או החברה יש חשיבות לסוגיית העלות, שכן הוצאות על ניקיון, הגם שהן השקעה חשובה, לא יכולות לבוא על חשבון הוצאות חיוניות אחרות של הארגון. על כן בחברת צלול אנחנו מבטיחים לכם הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת עבור שירותי ניקוי חלונות בסנפלינג וכן עבור כל שירותי ניקיון אחרים, כמו שירותי אחזקת בניינים, שירותי ניקיון כוללים, או שירותי ניקיון מתקדמים אחרים כמו טיאוט כבישים. 

טיפוח הסביבה החיצונית של הבניין

החשיבות של ניקוי חלונות בגובה היא כמובן קריטית, מכיוון שבניינים גבוהים, כידוע, בולטים למרחוק, וחלונות זכוכית שאינם מנוקים כנדרש עלולים להיראות מוזנחים ומכוערים במהרה. מלבד ניקיון חלונות או קירות זכוכית, שגם הם דורשים טיפוח מתמיד על מנת לשמור על מראה אסתטי, חשוב להקפיד גם על ניקיון סביבת הבניין החיצונית, למשל שבילי הגישה, המדרגות בכניסה, המדרכה והכביש בכניסה וכמובן כבישי גישה לחנייה. בהיבט זה נזכיר שחברת צלול מספקת שירותי ניקיון ואחזקה הכוללים את כל האמור, ובין השאר גם שירותי טיאוט כבישים עם ציוד מקצועי ומתקדם.

חברת צלול – ניסיון של שנים בניקוי חלונות בגובה סנפלינג

כפי שהסברנו, לבחירת חברה לניקיון מקצועי של חלונות, ובפרט כאשר מדובר על ניקוי חלונות בגובה סנפלינג, צריך לייחס חשיבות גדולה. אסור לשחק עם נושאי בטיחות, וביצוע ניקיון שכזה באופן לא זהיר או מפוקח מספיק, על ידי עובדים שלא הוכשרו לכך באופן נאות, או ללא הקפדה מספקת על בטיחות ואיכות הציוד – זה פשוט יכול להסתיים גרוע. חברת צלול מציעה ניסיון של שנים בניקוי חלונות תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר והקפדה על היבטי בטיחות ומיומנות של הציוד ושל העובדים. משירותי הניקיון של חברת צלול נהנים כבר מאות ארגונים וחברות ברחבי הארץ, שישמחו לספק המלצות על שירותי החברה.

שירותי ניקיון נוספים לאחזקת בנייני משרדים

ניקיון החלונות הוא כמובן לא האספקט היחיד של ניקיון הדורש התייחסות כאשר מדובר בשירות ניקיון משרדים. שמירה על בניין מטופח ונקי הינה חשובה גם לשמירת בריאותם של העובדים אבל גם להגברת המחויבות שלהם למקום העבודה ולטיפוח שלו. עובד שמגיע מדי בוקר לבניין נקי, שותה קפה במטבחון מבריק ומשתמש בשירותים מצוחצחים, ייטה יותר לשמור על הניקיון בעצמו. לכן עבור מי שמנהל בניין משרדים או שאחראי על נושא המשק בארגון בו הוא עובד, חשוב להקפיד על גם על ניקיון איכותי של חלונות הבניין, חללים ציבוריים ובכלל פנים הבניין. חברת צלול מספקת שירותי ניקיון מקצועיים ויעילים לבנייני משרדים, הכוללים את כל הנדרש לשמירה על בניין נקי ואסתטי.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:
ניקוי חלונות בגובה
רוצים לקבל עזרה?
ניווט מהיר

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר