ניקיון בניינים ומבנים

ניווט מהיר

בחירת חברת ניקיון לביצוע ניקיון בניינים קבוע היא בחירה חשובה לארגון. ניקיון מבנים הוא חלק חשוב מאחזקתו והשמירה עליו. בניין הנשמר נקי, יוצר תחושה טובה ומחויבת יותר גם בקרב העובדים, וכמובן יוצר רושם חיובי יותר בעיני לקוחות או עמיתים המגיעים לפגישות.

שמירה על ניקיון בניין היא כמובן עבודה קשה ויומיומית, שאינה יכולה להיות באחריותם של העובדים בלבד. על כן מרבית הארגונים הבינוניים והגדולים מעדיפים לשכור שירותי חברת ניקיון. מה כוללים שירותי ניקיון בניינים ומה חשוב לבחון לפני שבוחרים חברת ניקיון בניינים?

ניקיון מבנים

ניקיון מבנים הכולל מגוון רחב של שירותים כמו ניקיון משרדים, בתי ספר ועוד, הוא כמובן החלק הבסיסי בשמירה על ניקיון הבניין. שירותי ניקיון משרדים כוללים לרוב ריקון יומיומי של פחי האשפה, ניקוי אבק מהשולחנות ועמדות העבודה, פינוי של פסולת וכיו"ב. בניקוי המשרדים עשוי להיות ממשק עם העובדים של הארגון, ועל כן חשוב לוודא שעובדי חברת הניקיון הם שירותיים ונעימים, וכמובן שלא יפריעו לשגרת העבודה. בחברת צלול אנו מנוסים במתן שירות ניקיון מבנים ויודעים לבצע משימה זו על הצד הטוב ביותר.

ניקיון שירותים ומטבחונים

עוד חלק חשוב בעבודת ניקיון בניינים הוא החללים הציבוריים שבשימושם של העובדים, בעיקר המטבחונים והשירותים. כאן חשוב להקפיד על ניקיון של יותר מפעם אחת ביום בשל השימוש התדיר, שכן חוסר הקפדה על ניקיון שוטף עלול לפגוע בבריאות העובדים. בנוסף, חשוב לבצע ניקיון יעיל ומהיר על מנת שלא להשבית את השירותים או המטבחונים לזמן רב מדי. על כן אחד הדברים החשובים בחברת צלול הוא תקתקנות – העובדים שלנו זריזים ויסודיים.

ניקיון חדרי מדרגות

חדרי המדרגות הם לא החלק הייצוגי ביותר בבניין אבל הם נוטים מאוד להתלכלך, באופן טבעי – העובדים דורכים בהם אחרי שהגיעו מבחוץ, ומביאים איתם רטיבות, ולפעמים בוץ או חול. כל אלו משפיעים גם על נראות המדרגות וגם תורמים למראה כללי מוזנח של הבניין. את חדרי המדרגות חשוב להקפיד לנקות אך גם לייבש היטב, על מנת שלא ליצור בעיות בטיחות – לא היינו רוצים שעובדים יחליקו וייפצעו. אנו בחברת צלול מנחים את עובדינו לתזמן את ניקיון חדרי המדרגות לזמנים בהם אין מעבר רב של עובדים בין הקומות.

ניקיון בניינים חיצוני

מלבד הניקיון של פנים הבניין על כל מה שכרוך בכך, בבחירת חברת ניקיון בניינים יש חשיבות גם לידע המקצועי ולציוד הקשורים לניקיון חלקים חיצוניים לבניין. למשל, הברקה חיצונית של חלונות או קירות זכוכית, הנפוצים מאוד במגדלים וגורדי שחקים, וכן טיאוט כבישים הנוגע לסביבה החיצונית לבניין, בפרט בכל הקשור לכניסה ולחניונים. בחברת צלול אנחנו מקפידים על ניקיון באמצעות ציוד איכותי ומתקדם, שישאיר חלונות מבהיקים וקירות שנראים מצוין וכבישי גישה נקיים ומטופחים.

ניקיון בניינים מחיר – עלות שירותי ניקיון ואחזקת בניינים

אחד השיקולים החשובים בבחירת חברת ניקיון הוא כמובן העלות. בסופו של יום, מדובר בחלק מהוצאות הארגון ויש לקחת בחשבון את המגבלות התקציביות ואת הרצון לחסוך בהוצאות, כל ארגון לפי צרכיו. אם אתם מחפשים ניקיון בניינים מחיר הוא ודאי אחד השיקולים שתיקחו בחשבון, ולכן בבניית הצעת המחיר של חברת צלול נדאג לספק לכם הצעה משתלמת מבלי לפגוע באיכות השירות הניתן.

חברת צלול – חברת ניקיון מבנים מנוסה ואיכותית

שירותי הניקיון המקצועיים של חברת צלול כבר ניתנים בכל רחבי הארץ על ידי העובדים המיומנים של החברה, ונותנים מענה איכותי ויעיל לחברות וארגונים רבים. חברת צלול מספקת את צרכי הניקיון השונים על כל גווניהם, החל מניקיון משרדים, מטבחים, שירותים וחדרי מדרגות, וכלה בניקיון חיצוני של חלונות ובהברקת רצפה. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר משתלמת.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:
ניקיון בניינים
רוצים לקבל עזרה?
ניווט מהיר

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר