ניקיון משרדים

ניווט מהיר

החיוניות של שמירה על הניקיון נובעת הן מסיבות בריאותיות והן מהרצון לשמור על סביבה אסתטית ונעימה. בעידן הטכנולוגי של ימינו, ניתן למצוא מגוון פתרונות ניקוי מקצועיים ומתקדמים, המתאימים לכל סוגי המקומות, ובעיקר למקומות הומי אדם כמו משרדים, הדורשים תחזוקה וניקיון שוטפים. אז מה כוללים שירותי הניקיון ומה הופך חברת ניקיון כמו צלול למובילה בתחומה? מוזמנים לקרוא ולהבין…

ניקיון משרדים גדולים וקטנים – שומרים על אסתטיות ואווירה טובה

כולנו מבלים שעות רבות במשרד – זו עובדה. בין אם מדובר בבנייני משרדים עם חללי עבודה משותפים ובין אם במשרדי בוטיק קטנים, לאורך היום מצטברות כמויות לכלוך ופסולת בעמדות האישיות וכן במרחבים המשותפים. הדבר מחייב אותנו למצוא את פתרונות הניקוי המקצועיים והיעילים ביותר.

מלבד עצם חשיבות השמירה על הניקיון מטעמים אסתטיים והרחקת מזהמים שונים, לשמירה על הניקיון במשרד קיימים עוד כמה היבטים חשובים:

  • סביבה עסקית מכובדת

שעות העבודה הרבות שאנחנו מבלים במשרד אמנם גורמים לנו להרגיש בו כמו בבית, אך בסופו של דבר חשוב לזכור כי מדובר בסביבה עסקית, אליה מגיעים לעיתים לקוחות ושותפים פוטנציאליים. בהתאם לכך, שמירה על הניקיון והמראה החיצוני של המשרד היא קריטריון חשוב ובסיסי עבור כל סביבה עסקית שמכבדת את עצמה.

  • פרודוקטיביות

ישנם לא מעט גורמים המשפיעים על הפרודוקטיביות של העובדים. אחד המרכזיים שבהם הוא האווירה הנעימה במשרד, המושפעת בין השאר משמירה על סביבה מסודרת, נקיה ונעימה לעין.

ניקיון משרדים

שירותי ניקיון משרדים גדולים וקטנים – מה הם כוללים?

שירותי ניקיון משרדים עם חברת ניקיון משרדים מקצועית כמו צלול, כוללים מספר שירותים מרכזיים:

  • ניקיון עמדות

כל משרד, קטן כגדול, מורכב ממספר אנשים האחראים על תפעולו השוטף. בהתאם לכך, לכל עובד יש את חלל העבודה שלו, בין אם זהו מקום מוגדר בחלל עבודה משותף ובין אם זהו משרד משל עצמו. במהלך יום העבודה מצטברים לכלוכים שונים בעמדות העבודה, אבק, שאריות אוכל, ניירות משרדיים ועוד. חשוב ומומלץ לנקות את כל אלה בסוף כל יום לפני שיצטברו לכדי ערימה העלולה להפריע לשגרת העבודה.

  • ניקיון חללים ציבוריים

מלבד עמדות העבודה במשרד, ישנם גם חללים משותפים לכל העובדים, כמו מטבחון, חדר שירותים, מסדרונות, לובי ועוד. גם אלה דורשים ניקיון שוטף ויסודי, לעיתים אף כמה פעמים במהלך היום.

  • ניקיונות מיוחדים

במידה ובחלל המשרד שלכם יש שטיחים מיוחדים או רצפת פרקט, חלונות במיקומים גבוהים, וכן במקרים בהם המשרד עבר שיפוץ מקיף – זה אומר שיידרשו לכם שירותי ניקיונות מיוחדים, תוך שימוש בחומרים איכותיים ועובדים מקצועיים.

  • שירותים נוספים

חברת ניקיון משרדים מקצועית ומנוסה בתחומה, תוכל לספק לכם מלבד שירותי הניקיון המבוקשים, גם שירותי אחזקה קלה, שירותי ניקיון שטחים פתוחים וטיאוט כבישים. כך תוכלו ליהנות ממטריית שירותים נרחבת תחת קורת גג אחת.

ניקיון משרדים מחיר

כשמדובר על ניקיון משרדים מחיר הוא פרמטר בלתי מבוטל. אנשים רבים המעוניינים בשירותיה של חברת ניקיון משרדים מקצועית ומומלצת, שואלים קודם כל: כמה זה עולה לנו?  בחברת צלול, נושא המחיר הינו נושא פשוט. מחיר ניקיון המשרדים מפורט ,ונקבע על פי שתי שיטות תמחור עיקריות: מחיר לפי שעה ומחיר לפי שטח המשרד ותדירות הביקורים. בין הפרמטרים העיקריים המשפיעים על מחיר שירותי הניקיון נמצאים: היקף שירותי הניקיון המבוקשים, תדירות ההתקשרות (קבועה / פרויקט חד פעמי), מאפייני המשרדים (גודל, מיקום, שעות פעילות, מספר עמדות וכדומה), החומרים הנדרשים לביצוע העבודה ועוד.

בכדי לקבל את המחיר המדויק לשירותי הניקיון המבוקשים, אתם מוזמנים לקבוע איתנו פגישה ראשונית ובלתי מחייבת, בה נעמוד על היקף שירותי הניקיון המבוקשים ונערוך תיאום ציפיות, באופן שיעזור לנו להתאים עבורכם את שירותי הניקיון המקצועיים ביותר ולתת לכם את המחיר המשתלם ביותר.

חברת צלול – הבחירה הנכונה למשרד נקי ומצוחצח

אם תשאלו, מה עושה את חברת צלול לאיכותית ומובילה בתחום ניקיון המשרדים – התשובה טמונה ביתרונות הבאים:

אנו מביאים את הניסיון בתפעול פרויקטים עתירי כח אדם עם צרכים נרחבים ומציעים שירותי ניקיון, ניהול ואחזקה כוללת לחברות גדולות ובינוניות מתחומי ההייטק, תעשייה, פארמה, מגדלי ומתחמי משרדים ועוד. אנחנו מתאימים את השירות לכל לקוח בהתאם לדרישות ולצרכים במדויק. צוות התפעול שלנו עובד בשקיפות מלאה ובשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות כדי לשפר את רמת התפעול הארגונית ואת רמת התחזוקה והניקיון של אתרי הלקוחות. המטרה שלנו היא לתת ללקוח להתעסק בתחומי הליבה שלו ולהסיר דאגה ממשימות התפעול באתרים.

אנו מציעים שירותי ניהול כוללים, ניהול פרויקטים אד-הוק, שירותי ניקיון, ניקיונות מיוחדים, פרויקטים לחסכון בעלויות, שירותי תחזוקה, ניהול אתרי הלקוח, ניהול ספקים, עבודה מול רשויות ושירותים נוספים בהתאם לדרישות הלקוח.

בצלול חדשנות וטכנולוגיה נמצאים בליבת התפעול, אנו עוסקים בשגרה באיתור מוצרים מתקדמים לניקיון ותפעול כמו: חומרים, ציוד, מכונות, סנסורים ומערכות פידבק, מערכות ניהול ודיווח מיוזמתנו ועל פי דרישות לקוחותינו. אנו יודעים להתאים את עצמנו לכל שיטת עבודה ודיווח או להביא איתנו לפרויקטים מערכות ניהול לייעול העבודה, שיפור השירות והשקיפות.

ניקיון משרדים

אז מה נותר לכם ולנו לעשות?

  • לפני שנתחיל – לתאם ציפיות

שיחת תיאום ציפיות תסייע לנו ולכם להבין מהם שירותי הניקיון הנדרשים וכיצד נוכל להתאים אותם לצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. בשיחת תיאום ציפיות איתנו, תוכלו להכיר את איש הקשר מולו תוכלו להתנהל באופן ישיר ונוח, לערוך יחד סיור במתחם המשרדים ולהצביע על הנקודות והמקומות הדורשים התייחסות מיוחדת וניקיון ספציפי.

  • ולכל אורך הדרך – לשמור על סביבה נקייה

על מנת שתוצאות הניקיון יישמרו לאורך זמן, חשוב שגם אנשי המשרד ישמרו על סביבה נקייה. אפשר לעשות זאת באמצעות הצבת פחים בנקודות ספציפיות (עמדות אישיות, מטבחון, שירותים ועוד), אספקה קבועה של אמצעי ניקיון שונים (ניירות, מגבות וחומרי ניקוי) ועוד.

שיהיה צלול – חברת ניקיון ואחזקת משרדים זה אנחנו

לחברת צלול ניקיון ואחזקה יש ניסיון רב שנים בתחום הניקיון בכלל וניקיון משרדים או טיאוט כבישים בפרט. עמידה בזמנים ומכשור טכנולוגי מתקדם המאפשר פתרונות ניקוי חדשניים שמתעדכנים תמיד –  זה הבסיס למה שהופך אותנו לאחת מחברות הניקיון המובילות בשוק ולמומחים בתחום הניקיון. כשתכירו אותנו ותתנסו בשירותינו, תשמחו להתוודע גם לאיכות השירות ללקוח, ההקשבה, הזמינות והאדיבות.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:
ניקיון משרדים

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר