טיאוט כבישים – שומרים על הרחוב נקי

ניווט מהיר

אנו מתמחים בתהליך טיאוט כבישים בכל הארץ, מבין לקוחותינו ניתן למצוא עיריות, מועצות וארגונים מהגדולים בישראל:

  • עיריית דימונה
  • מועצה איזורית תמר
  • מועצה איזורית מצפה רמון
  • יערות קק"ל

שמירה על הרחובות והשטחים הציבוריים בערי ישראל זו אחריות שאנחנו בצלול לוקחים ברצינות, אנו מבצעים פרויקטים רחבי היקף הכוללים צוותי עבודה, כלים יעודיים, משאיות טיאוט כבישים מתקדמות ורכבי תפעול שונים לערים ומועצות איזוריות. אנו מבינים שחיים בסביבה נקייה הוא עקרון חיוני עבור אנשים רבים והמטרה שלנו היא לספק שירות המבטיח שביעות רצון גבוהה של ציבור התושבים בכל עת. אנו מיישמים טכניקות עדכניות של תכנון ותפעול להתאים את שירות הניקיון לכל רחוב ושכונה אצל הלקוחות שלנו כדי להבטיח עמידה בדרגת שירות "טריפל A" ברמת הרחוב בכל עת. על ידי שימוש בגישה הוליסטית זו לתכנון השירותים שלנו, אנו מסוגלים לספק חיסכון בעלויות תפעוליות המועברות ישירות ללקוחותינו.

חשיבות השמירה על הניקיון הופכת להכרחית כאשר מדובר בשטחים ציבוריים. אלו מטבע הדברים נוטים להתלכלך באופן ניכר, בין אם בשל זלזול של העוברים והשבים ובין אם מסיבות טבעיות כמו אבק ועלים נושרים. בין פתרונות הניקוי המתקדמים והיעילים במיוחד לשמירה על רחוב נקי ומסודר, בולטת מכונת טיאוט כבישים, שצוות צלול ישמח להכיר לכם אותה ואת יכולותיה – ממש כאן!

מכונת טיאוט כבישים
מכונת טיאוט כבישים של צלול

רחוב נקי – שומרים על אסתטיות ואווירה נעימה

על חשיבות השמירה על הניקיון נראה כי אין צורך להרחיב. יחד עם זאת, כאשר מדובר במקומות ציבוריים הומי אדם, כמו הרחובות שלנו, נדרשים פתרונות ניקיון מקצועיים ויסודיים, שכן מטבע הדברים, מקומות אלו נוטים להתלכלך באופן שגרתי למדי. בחברת צלול ניקיון ואחזקה המציעה מגוון פתרונות ניקוי מקצועיים ויסודיים למקומות ציבוריים, אחד האתגרים  המרכזיים מבחינת השמירה על הניקיון הוא הרחוב.

מלבד העובדה כי בכל רחוב חולפים מדי יום כמויות גדולות של אנשים, רכבים ובעלי חיים, התורמים ליצירת לכלוך ופסולת ברחוב, הרי שגם הסביבה הטבעית של הרחוב מספקת לכלוך ופסולת משלה, כמו עלים נושרים, חול ואבק. שמירה על רחוב נקי באמצעות טיאוט רחובות, מאפשרת לנו לשמור על אסתטיות ואווירה נעימה, וכן עוזרת להרחיק מזיקים ומזהמים שונים. כיצד עושים זאת בצורה הנכונה? עם מכונת טיאוט כבישים כמובן.

מכונת טיאוט כבישים – נעים להכיר

רכב טיאוט או מכונת טיאוט כבישים היא מכונה מקצועית ועוצמתית, שנראית כמו משאית קטנה. בעזרת המברשות הייעודיות ויכולות השאיבה העוצמתיות של המכונה, היא יכולה לנקות היטב וביסודיות את הכבישים והרחובות, הן מבחינת האבק והן מבחינת איסוף לפסולת למיניה.

את מכונת הטיאוט ניתן למצוא במגוון גדלים ולהתאים אותה לכבישים השונים – החל ממכונות טיאוט קטנות וצרות המתאימות לשבילים וסמטאות, ועד מכונות טיאוט גדולות המתאימות לכבישים ורחובות גדולים.

מלבד העמידות והעוצמה של המכונה, מה שהופך את מכונת טיאוט הכבישים לפתרון ניקוי יעיל במיוחד, זו הגמישות המקסימלית של המכונה. גמישות זו מאפשרת לה להגיע לנקודות בעייתיות ולמקומות קשים לניקוי כמו חריצים, משקעים, חיבורים בין המדרכות ומקומות נסתרים שצוברים לכלוך.

מכונות טיאוט כבישים של חברת צלול

בכדי להשיג את התוצאות המיטביות מרכב הטיאוט ולהגיע לרמת ניקיון יסודית ומשביעת רצון, חשוב לוודא כי חברת הניקיון עושה שימוש במכונת טיאוט מקצועית ומתקדמת. חברת צלול מחזיקה בציוד הניקוי המתקדם והחדיש ביותר, וזה אומר:

  • עמידה בתווי התקן

רכב טיאוט הוא כלי רכב לכל דבר ועניין . בהתאם לכך, לרכבים שלנו יש את הרישיונות הנחוצים.

  • התאמה לצרכים

בחברת צלול יש ברשותנו מגוון רכבי טיאוט, אותם ניתן להתאים אל מאפייני העיר ו/או הסביבה אותה אנחנו מעוניינים לנקות, כך שהרכב אכן יוכל לבצע את עבודתו בצורה נוחה ויעילה.

  • מפעילי רכב טיאוט הכבישים – צוות מקצועי

את רכב הטיאוט שלנו מפעיל צוות טיאוט רחובות מנוסה ומיומן, הן מבחינת תפעול הרכב התייחסות לפרטים הקטנים, והן מבחינת שימת למאפיינים הכלליים של העיר והנקודות הדורשות ניקוי יסודי.

צוות מפעילי מכונות טיאוט הכבישים
צוות מפעילי מכונות טיאוט הכבישים

טיאוט רחובות – שומרים על הניקיון וגם על השקט

בין אם מדובר בעבודות ניקיון ובין אם בעבודות אחרות, כאשר עבודות אלו מתבצעות במרחב הציבורי, חשוב לתת את הדעת גם על השכנים הנמצאים בסביבה ולנסות לצמצם למינימום האפשרי את ההפרעות הנוצרות מעבודות אלו.

בעבודות טיאוט רחובות עלול להיווצר רעש ומטרד לסביבה, הן מבחינת הרעש והן מבחינת מהירות הנסיעה האיטית של רכב הטיאוט. את הבעיה של מהירות הנסיעה האיטית אמנם ניתן לפתור באמצעות נסיעה בשעות מוקדמות, בהן אנשים עדיין ישנים והתנועה בכבישים דלילה למדי, אך פתרון זה מעצים את הבעיה הראשונה שתיארנו – יצירת רעש לשכנים.

בעיית הרעש של רכב הטיאוט היתה אמנם רלוונטיות לרכבי הטיאוט הישנים, אך כיום, ניתן למצוא מכונות חדשניות ומתקדמות, עם מינימום של רעש שיטריד את הסביבה או מנוחת השכנים. אלו בדיוק מכונות הטיאוט שמשמשות את צוות צלול ניקיון ואחזקה.

חברת צלול – פתרונות ניקוי בהתאמה אישית

גם לכם חשוב לקבל שירותי ניקיון מקצועיים, פינוי פסולת וטיאוט רחובות ובסטנדרט גבוה? אם כך, אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהל הלקוחות הנרחב של צלול, שהתגבש לאורך שנות הפעילות שלנו. כך תוכלו ליהנות משירותינו המקצועיים הכוללים טיאוט רחובות וכבישים, ניקיון משרדים ועוד, הניתנים על ידי צוות מיומן המצויד במכונות הטיאוט המתקדמות ביותר והכלים הייעודיים החדשניים ביותר.

בתור חברת צלול אנחנו עומדים לשירות לקוחותינו בהתאמה מלאה לצרכיהם. אנו מקפידים על עמידה בזמנים, עמידה בתקנים המחמירים ביותר, והפעלת בקרת איכות על ביצוע כל המשימות בצורה המיטבית.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: